Нотаріус

Єдігаров Ельвір Михайлович


Київ, 01032, вул. Саксаганського, 118, офіс 5, поверх 2

📈 Відвідувачів:

Веб-сайт: http://notarius-kieva.com/

+380505566076
+380671804225
+380442368413

} Понеділок: Цілодобово
Вівторок: Цілодобово
Середа: Цілодобово
Четвер: Цілодобово
П'ятниця: Цілодобово
Субота: Цілодобово
Неділя: Цілодобово

Свідоцтво про право на зайняття нотаріальною діяльністю № 8964

Розташування нотаріуса

Відгуки про нотаріуса

Big fan grechko
Big fan grechko
5 з 5 зірок
минулого тижня
Звертався за перекладом тексту завіреного нотаріусом, для регістрації автомобіля. Після отримання документів одразу поїхав в МРЕО з документами і все було правильно і грамотно написано Дякую велике за роботу
В. Т.
В. Т.
5 з 5 зірок
2 тижні тому
Рекомендую! Все зробили оперативно та вчасно. Надали вичерпну консультацію з питань, які цікавили. Будемо ще звертатись за потреби.
Tania Shusta
Tania Shusta
5 з 5 зірок
тиждень тому
Мої найкращі рекомендації. Мені необхідно було терміново перекласти великий обсяг документів, як то кажуть: зі сьогодні на вчора. Все було зроблено оперативно та вчасно, як домовлялися. Ціна за послуги - нижче, ніж у інших. Дуже дякую Вам за порядність та зворотній зв'язок.
Анастасия Омельяненко
Анастасия Омельяненко
5 з 5 зірок
2 тижні тому
Хочу поділитись відгуком щодо нотаріуса. Все швидко, по всім нормам. Реєстрували різні правові документи та проводили угоди. Можна було і як провести угоду по факту, так і заздалегіть обрати зручний час. Максимальна конснультація по спадковим справам, видачей дорук та кіпівлею/продажем.
Катерина Саркисова
Катерина Саркисова
5 з 5 зірок
тиждень тому
Луже тепло прийняли, справжня команда професіоналів,дякую за ваш професіоналізм і швидку поміч!! Окремо хочу відмітити про те, що це єдиний нотаріус який зробив мені переклад документів за пів години а не за декілька днів