Нотаріус

Незнайко Євген Вікторович 👍 ★★★★★  


Київ, 01010, вул. Левандовська, 8-А, офіс 10

📈 Відвідувачів:

Веб-сайт: https://notaryprivat.com/

+380666100200

} Понеділок: 10:00-19:00
Вівторок: 10:00-19:00
Середа: 10:00-19:00
Четвер: 10:00-19:00
П'ятниця: 10:00-19:00
Субота: за домовленістю
Неділя: за домовленістю

НОТАРІУС ПРАЦЮЄ НА ВИЇЗДІ ТА ЗА ВИКЛИКОМ

Свідоцтво про право на зайняття нотаріальною діяльністю № 4665

Нотаріус Незнайко Євген Вікторович надає всі нотаріальні послуги передбачені Законом України про нотаріат. Нотаріальна контора розташована у Печерському районі Києва біля метро Арсенальна на вулиці Левандовська. Починаючи з 2003 року досвід нотаріуса ґрунтується на роботі в державній нотаріальній конторі і приватній практиці з постійним підвищенням кваліфікації. Ви завжди можете отримати кваліфіковану консультацію і нотаріальну послугу з оформлення довіреностей, договорів з нерухомістю, купівлі-продажу, дарування, іпотеки, реєстрації нерухомості, прав власності, обтяжень, юридичних осіб, фоп, заяв, підписів, копій, перекладів тощо. Ми любимо своїх клієнтів, навіть хвилина очікування пройде для вас з задоволенням, адже на вас чекають.

Замовте послугу нотаріуса онлайн

Ви можете замовити нотаріальні послуги пов`язані з такими правочинами

Розташування нотаріуса

https://www.google.com/maps?cid=10096318657601499328

Відгуки про нотаріуса

Елена Дрозд
Елена Дрозд
5 з 5 зірок
тиждень тому
Посвідчували договір дарування, дуже кваліфіковані помічники та нотаріус, все грамотно оформили та роз'яснили. Великий та просторий офіс на вулиці Левандовській. Будемо звертатися ще!
Н Х
Н Х
5 з 5 зірок
тиждень тому
Співпрацюю з нотаріусом уже 10 років. Нотаріальні послуги завжди були надані якісно і оперативно. Крім того, нотаріус працює як реєстратор, тому реєстраційні дії, такі як внесення змін до установчих документів юридичних осіб, внесення змін до відомостей в ЄДР можливо здійснити без черг та за доступну оплату. Ціни досить демократичні. Офіс знаходиться в самому центрі (Печерськ, вул. Левандовська), але місце для парковки є завжди. Рекомендую .
Bogdana Perezhylova
Bogdana Perezhylova
5 з 5 зірок
тиждень тому
Дуже вдячна за професійний підхід, швидко, якісно, з урахуванням додаткових побажань по внесенню змін в документи вже на місці. Приємна атмосфера, чудова локація на Левандовській, працюють і під час виключення електроенергії. Євген Незнайко, дякую, будемо надалі звертатися за послугами і рекомендувати колегам та знайомим. З повагою, Богдана
Андрей Обриский
Андрей Обриский
5 з 5 зірок
тиждень тому
Дякую Євгену Вікторовичу та його команді за надані якісно та за помірні ціни нотаріальні послуги! Працюю з ними вже більше 7 років. Роблять усе: від договорів, корпоративних змін і закінчуючи звичайними нот.копіями. Комфортний та зручний новий офіс на Левандовській. Рекомендую!
Ната Кибальник
Ната Кибальник
5 з 5 зірок
2 тижні тому
Рекомендую!! З нашим питанням допомогли дуже швидко , все пройшло класно. Приємні люди там працюють, кава/чай/вода все для комфорту.
Яна Трунова
Яна Трунова
5 з 5 зірок
2 тижні тому
потрібно було терміново зробити переклад, пішли назустріч. дуже ввічливі і приємні співробітники, робота виконана швидко і якісно. Дуже рекомендую!
Светлана Пареха
Светлана Пареха
5 з 5 зірок
місяць тому
Дуже висококласний спеціаліст, стільки разів мені допомагав, у різних питаннях. Класна команда з помічників завжди поряд. Усім рекомендую.Дякую за роботу!))
Олена Сітарь
Олена Сітарь
5 з 5 зірок
місяць тому
Зручне місце розташування офісу. Уважні, ввічливі співробітники, ароматна і дуже смачна кава. Помічниця Євгена Вікторовича швидко підготувала все потрібне для вирішення мого питання. Завдяки кваліфікованому офіс-менеджеру мені надали оптимальний час для здійснення нотаріальної дії, що не мало важливо у ритмі Києва! Дякую.
Alex Bezgin
Alex Bezgin
5 з 5 зірок
місяць тому
Дуже задоволений співпрацею! Євген Вікторович зібрав справжніх професіоналів. Швидко! Якісно! P.S. Смачна кава!
Andrii Belanenko
Andrii Belanenko
5 з 5 зірок
місяць тому
Чудовий нотаріус. Може проконсультувати по любому питанню у сфері нерухомості та корпоративного права. Саме по цим питанням я до нього постійно звертаюся, вже протягом пʼяти років. Працює швидко не доводиться довго чекати свого документу. Адекватні ціни, співвідношення ціни та якості на максимально високому рівні. Приємні помічники у нотаріуса, завжди запропонують чай каву. Місце розташування зручне, є власна парковка. Гарний і великий офіс. Рекомендую! Гарантую, залишитися задоволені.