Реєстрація юридичних осіб та підприємців

Реєстрація юридичних осіб та підприємців

Реєстрація юросіб ТОВ (ТОВ), пдприємців ФОП (СПД, ПП), благодійної діяльності БФ (БО)

Зміни. Виписки. Бенефіціари. Структура.

Реєстрація юридичних осіб та підприємців

Державний реєстратор-нотаріус.

Реєстрація юридичних осіб та підприємців виконується нотаріусами, які наділені функціями держаного реєстратора та підключені до Єдиного державного реєстру, що дозволяє без оформлення довіреностей та послуг сторонніх організацій, здійснити реєстрацію за одне відвідування.

Реєстрація через «ЄДИНЕ ВІКНО»

Нотаріуси-реєстратори надають послуги з реєстрації юридичних осіб (ТОВ) та підприємців (ФОП) із внесенням до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців за принципом єдиного вікна (під ключ) *.

Також, у нотаріуса можна отримати витяги с Державного реєстра та/або внести зміни щодо юридичної особи (КВЕД, засновники, юридична адреса, структура юридичної особи, кінцеві бенефіціари, тощо).

Принцип єдиного вікна передбачає, що за одне відвідування, в одному місці, без посередників, нотаріусом будуть визначені та підготовлені суттєві дані та документи – вибір КВЕД, установчі документи, статут, наказ та т.д., засвідчені підписи директора та/або співзасновників, подано заяву на реєстрацію.

(*) реєстрація підприємства (бізнесу) та отримання витягу з Державного реєстру – за одне відвідування нотаріуса

Відео. Нотаріальна палата України.Подати заявку (отримати консультацію)

(за результатами заявки ви отримаєте безкоштовну консультацію + інформацію про вартість всієї процедури реєстрації)

Внесення змін до єдиного державного реєстру, внесення відомостей про структуру власності, бенефіціарів, отримання витягів

Якщо відбулися зміни у структурі підприємства, юридичної адреси, видів економічної діяльності, статутних документів тощо, ці зміни також необхідно реєструвати у Державному реєстрі. Якщо необхідно отримати виписки з Державного реєстру, у тому числі, про кінцеві бенефіціари або структуру власності юридичної особи, скористайтеся, будь ласка, наступною формою онлайн-запиту.


Записатися на прийом
отримати консультацію
×
UK