Вартість послуг нотаріуса у Києві

Вартість послуг нотаріуса

Згідно закону України «Про нотаріат» нотаріуси за вчинення нотаріальних дій справляють плату, розмір якої визначається за домовленістю між нотаріусом та фізичною або юридичною особою. Відповідно, не існує “тарифної сітки” у якій біло би зазначено, що вартість генеральної довіреності, довіреності на автомобіль, вартість договору дарування квартири, ціна оформлення спадщини, засвідчення документів у нотаріуса тощо, мають фіксовану ціну.

Вартість послуг нотаріуса

Вартість послуг нотаріуса

Дізнатися вартість послуг нотаріуса можна по телефону:

Зателефонувати

або скористатися наступною онлайн-формою


Вартість послуг нотаріуса згідно Закону України «Про нотаріат»

Стаття 31. Оплата вчинюваних нотаріальних дій

  • Приватні нотаріуси за вчинення нотаріальних дій справляють плату, розмір якої визначається за домовленістю між нотаріусом та фізичною або юридичною особою. (Частина перша статті 31 в редакції Закону № 775-IX від 14.07.2020)
  • Приватні нотаріуси за вчинення інших дій, покладених на них відповідно до закону, справляють плату, розмір якої визначається законодавством у відповідній сфері. (Згідно із Законами № 834-VIII від 26.11.2015, № 835-VIII від 26.11.2015)
  • Оплата додаткових послуг правового характеру, що надаються приватними нотаріусами і не належать до вчинюваної нотаріальної дії, провадиться за домовленістю сторін.

Вартість послуг нотаріуса при оформленні спадщини


Вартість послуг нотаріуса при оформленні спадщини залежить від того, чи був за життя померлого оформлений та зареєстрований заповіт, кількості спадкоємців, складу спадкової маси (рухоме та нерухоме майно, грошові вклади в комерційному банку, на ощадній книжці, гроші на депозитних рахунках, кредитних картках, відрахування за публікації та авторські винагороди, коштовності, художні твори та антикваріат тощо), ступеню рідства померлого та спадкодавця, необхідності отримання запитів з державних реєстрів, придатності документів та низки інших факторів.

Загалом сукупна вартість оформлення спадщини може складатися з таких дій як відкриття спадкової справи, вартості заяв та запитів, свідоцтв на нерухоме майно, транспортні засоби, грошові вклади, договору про розподіл спадщини.

Відправте запит та отримайте вичерпну відповідь стосовно вартості послуг оформленні спадщини.


Ціни на нотаріальні послуги в Києві встановлюються  з урахуванням складності і виду нотаріальної дії.
Вартість послуг нотаріуса згідно Закону України «Про нотаріат»
Вартість послуг нотаріуса при оформленні спадщини
Розрахунок онлайн

×
UK