Двіреність на отримання та оформлення вантажу та документів у DHL

Двіреність для DHL


DHL – міжнародна компанія експрес-доставки вантажів та документів.
Коли одержувач через об’єктивні причини не може отримати або оформити посилку самостійно, можливе оформлення та отримання вантажу через довірену особу, для чого оформляється нотаріальна довіреність. Аналогічно, якщо доставка вантажу провадиться за адресою та/або особою, яка відрізняється від тих, що зазначені у супровідних документах, оформляється відповідна нотаріальна довіреність.

Довіреність для DHL знадобиться у таких випадках

Для отримання вантажу або документів
Якщо вантаж отримує особа, яка не зазначена як одержувач у товарно-супровідних документах, оформляється нотаріальна довіреність на отримання вантажу та/або документів.


Для митного оформлення вантажу
Якщо митне оформлення здійснює довірена особа, одержувачем оформляється нотаріальна довіреність на митне оформлення вантажу.


Для письмового декларування вантажу
Якщо декларування вантажу здійснює не одержувач, а довірена особа, одержувачем оформляється нотаріальна довіреність на декларування вантажу.


Доставка вантажу
Якщо доставка вантажу провадиться іншій особі або за адресою, яка відрізняється від зазначеної у товаро-супровідних документах, на вказану особу та/або адресу необхідно додатково надати відповідну нотаріальну довіреність.

Зразок довіреності для DHL на отримання вантажів, посилок, листів, кореспонденції.

ДОВІРЕНІСТЬ
на отримання та відправлення вантажів, посилок, листів, кореспонденції
Цією довіреністю __________________ (місцезнаходження:  м. ___________, вул. _____________, буд. ________, ідентифікаційний код __________), в особі  ___________________, який діє на підставі ___________, доручає _________________________________________  (паспорт ________ виданий  _____________і  __________ р.)
представляти інтереси «______________» перед всіма відділеннями компанії «DHL Express» та здійснювати всі необхідні дії, що пов'язані з отриманням та відправленням вантажів, посилок, листів, будь-якої іншої поштової кореспонденції, в тому числі цінної та замовної.
Ця довіреність видана без права передоручення строком до ____________ 2023 року.

Замовити довіреність онлайн

Записатися на прийом
отримати консультацію
×
UK